HHC s terpeny Cartridge/Náplň Gelato 96% 1,0ml

Když někdo říká, že Gelato chutná jako dezert, nedělá si legraci. Jeho jemné bobulovité aroma se dokonale mísí s květinovými tóny a vytváří téměř krémový zážitek připomínající poušť, po které byla pojmenována. 

Vyprodáno
Kód: 575
Značka: Kumar CBD
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Kategorie: HHC Produkty

Gelato Terpenový profil

Gelato terpeny působí v synergii s kanabinoidy tím, že modulují jejich účinek a poskytují duševně zábavný a stimulující pocit a fyzicky relaxační a příjemný pocit.

Ideální pro zlepšení nálady, zmírnění stresu a některých bolestí.

D-limonen je zodpovědný za jas chuti bobulí tohoto kmene. Toto citrusové aroma proniká těžšími, zemitými tóny a zvedá všechny jemnější sladké chutě. Pokud jste někdy vymačkali trochu citronové šťávy přes ovocný salát, víte přesně, o čem mluvíme. Sám o sobě má tento terpen hlasitou citrusovou chuť a lze jej nalézt v pomerančích, citronech, limetkách a dalších citrusových plodech.

Myrcen je jedním z těch terpenů, které se harmonicky mísí s jinými terpeny a vytvářejí jedinečné, nezapomenutelné vůně. Nachází se v chmelu, citronové trávě, eukalyptu a mangu, jeho chuť je sladká a mátová s listovými, rostlinnými tóny. Jednou z jeho nejužitečnějších vlastností je schopnost zvýšit účinnost jiných terpenů a kanabinoidů. I bez toho je to však zvláště relaxační terpen.

Zatímco Gelato je známější pro své sladší chutě, rafinovanější patra si všimnou velmi jemných pepřových tónů. Tato zvláštní chuť pochází z terpenu beta-karyofylenu. Tento terpen najdete v černém pepři, hřebíčku, bazalce, oreganu, skořici a dalších. Stejně jako d-limonen je tento terpen protizánětlivý, ale je také antibakteriální a po staletí se používá k dočasné úlevě od občasných bolestí.

A poslední, ale určitě v neposlední řadě, je Linalool. Tento jemný, květinový terpen lze nalézt v levanduli, chmelu a bazalce a je oblíbený pro každého, kdo si chce odpočinout a relaxovat. Jeho silné sedativní vlastnosti jsou součástí toho, proč je Gelato tak fyzicky a duševně uklidňující.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: